Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim

Site yetkilileri ile iletişim kurma ihtiyacı hissediyor iseniz, supertotobet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? İfadesinde sizlerin karşısına çıkarılmış iki farklı iletişim seçeneğinin bulunduğunu göreceksiniz. Tercih tamamen sizlere bırakılmış olmak ile birlikte, her iki bölümü de hem elektronik posta adresini, hem de canlı destek hattını kullanma imkanı da sizlere sağlanmış durumda bulunmaktadır.

Supertotobet Elektronik Posta Adresi

Site yetkilileri ile iletişim kurma konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesini, supertotobet elektronik posta adresi meydana getirmektedir. Bu konuda hazırlanmış adresin destek@supertotobet.com olduğunu göreceksiniz. Göndermiş olduğunuz elektronik posta iletisine, müşteri hizmetleri tarafından ortalama geri dönüş süresi 60 dakika civarında bulunmaktadır. Türkçe dil seçeneğinde her gün ve her saat, elektronik posta aracılığı ile iletişime geçme şansınız vardır.

Supertotobet Canlı Yardım Hattı

Diğer iletişim seçeneği, supertotobet canlı yardım hattı olarak belirlenmiş durumda bulunmaktadır. Ana ekranı açıp sağ alt köşeye bakar iseniz, 7/24 canlı destek şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bu bölüm üzerinden müşteri hizmetleri yani supertotobet sitesinin site yetkilileri ile iletişime geçme şansına sahip olacaksınız. Elektronik posta servisinde olduğu gibi, 7/24 saat boyunca işlem yapma ya da yardım alma hakkının bulunduğunu tespit edebilirsiniz.

Supertotobet Sosyal Medya Hesapları

Her ne kadar müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçme imkanı yaratmıyor olsa da, supertotobet sosyal medya hesapları ile de kendi hakkında, hizmetleri hakkında her türlü güncel duyuru ve paylaşımı yapmaktadır. Supertotobet Facebook, supertotobet Instagram ve supertotobet Twitter uygulamalarının bulunduğunu göreceksiniz. Bunların bir ya da birden fazlasını tercih edip, güncellemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Supertotobet SMS İle Bildirim

Supertotobet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? Sorusunun müşteri hizmetleri tarafından kullanılan iletişim, tek taraflı iletişim seçeneğini, supertotobet SMS ile bildirim meydana getirmektedir. Cep telefonlarının üyelik başvuru formuna yazılması ile birlikte, bu iletişim seçeneği aktif hale gelmektedir. İsteyen herkes, bu sistem içerisinde kalabilir ya da isteyen herkes, SMS iptal işlemini yapabilir. Güncel haberler hakkında, promosyonlar hakkında, bahis oranları hakkında, yeni giriş adresi hakkında ve benzeri her türlü konuda bildirim yapılmaktadır.

Share Button
Güncelleme: 29 Ocak 2020 — 02:00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com