Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Üyelik İptali

Hesap açma işlemlerinde olduğu gibi, hesap kapama işlemlerinde yani supertotobet üyelik iptali işlemlerinde her kullanıcının farkı bulunmaktadır. İsteyen herkes, istediği an itibarıyla üyeliğini iptal edebilir. Bu konuda herhangi bir şekilde kullanıcı yani üye tarafından site yönetimine açıklama yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Bunun ile birlikte, supertotobet sitesi de belirli şartlar ortaya çıkmış ise, üyelik iptal işlemini yapma hakkına sahiptir.

Supertotobet Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum

Bir kullanıcı olarak, supertotobet üyeliğimi iptal etmek istiyorum şeklinde bir düşünceye sahip olabilirsiniz. Bu elbette sizlerin en doğal hakkıdır. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Elbette supertotobet giriş, hesabım, hesap profilindeki işlemler üzerinden yapılacak bir işlem değildir. Peki ne yapmalısınız? Hemen canlı destek ile görüşme başlatmalı, müşteri hizmetleri temsilcisine üyelik iptal işlemini yapmak istediğinizi belirtmelisiniz. Açıklama yapmanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetleri talebinizi alacak, onayınızı aldıktan sonra, supertotobet markası ile olan ilişkinizi kesecektir. Burada anlatılmış işleminin aynısını, elektronik posta servisi üzerinden yapmanız da mümkün olacaktır.

Supertotobet Üyelik İptali Yapar mı?

Supertotobet sitesi tarafından da üyeliğin sonlandırılması şeklinde bir uygulama gündeme gelebilir. Supertotobet üyelik iptali yapar mı? Elbette supertotobet sitesi de kurallara uygun davranmayanların üyeliğini, birden fazla hesap açanların üyeliğini, diğer üye haklarına saygısızlık gösteren şahısların üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir. Gerekli detaylar madde madde kurallar ve şartlar bölümünde açıklanmıştır.

Supertotobet Üyelik İptalinde Ödeme Yapar mı?

Supertotobet üyelik iptali gündeme geldiğinde, iptal şartları ve gerekçelerine göre ödemeler konusunda da uygulanan prosedürler bulunmaktadır. Supertotobet üyelik iptalinde ödeme yapar mı? Elbette ödeme yapacaktır ancak, burada bir açıklama yapılması gerekecektir. Siz başvuru yapıp, üyelik iptal işlemini yapar iseniz, tüm ödemeleri, yatırdığınız ve kazandığınız paralar olacak şekilde alırsınız. Supertotobet sitesi üyelik iptali yapar ise, doğal olarak gerekçelere bakılacaktır. Haksız kazanç elde etmiş iseniz, hile ile kazanç elde etmiş ve bunu supertotobet sitesine ispatlamış, siz karşı görüş belirtmemiş ve kendinizi haklı göstermemiş iseniz, kazandığınız paralar konusunda farklı bir yaklaşım sergilenebilir. Ancak bu durumda dahi, mutlaka yatırmış olduğunuz paralar yani anaparalar tarafınıza geri iade edilir.

Share Button
Güncelleme: 29 Ocak 2020 — 02:06

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com