Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Kullanıcı Adı Bilgisini Değiştirebilir miyim

Supertotobet sitesini kullanmaya başlamadan önce, hesap açma işlemleri kapsamında başvuru yapan şahıslar tarafından yani sizler tarafından bir kullanıcı adı belirleme işlemi yapılmaktadır. Buraya ileride değiştirme konusunda karar vermeyeceğiniz, unutmayacağız bir kullanıcı adı yazmalısınız. Herhangi bir neden ile supertotobet kullanıcı adı bilgisini değiştirebilir miyim? Şeklinde bir soru gündeme getiriyor iseniz, bunun hesabım bölümünden yapılma ihtimalinin olmadığını bilmelisiniz. Normal uygulama, hiçbir koşulda kullanıcı adı değiştirilemez şeklinde karşımıza çıkacaktır. Bir zorunluluk ortaya çıkmış ise, yardım almanız gerekmektedir.

Supertotobet Kullanıcı Adı Nereden Değiştirilir?

Online giriş işlemini yapmanız, kullanıcı adı ve şifre bilgisini girmeniz, hesabım bölümüne ulaşmanız, kullanıcı adını değiştireceğiniz bir bölümü görmeniz anlamına gelmeyecektir. Öyle bir uygulama yoktur. Sadece şifre değişiklik işleminin yapılmasına müsaade edilmektedir. Peki zorunluluk ortaya çıkar ise, supertotobet kullanıcı adı nereden değiştirilir? Yardım almanız gerekecektir. Ana sayfada gördüğünüz 7/24 canlı destek hattı üzerinden hareket etmelisiniz yani canlı yardım ile iletişime geçmelisiniz veya elektronik posta adresini, destek şeklinde hazırlanmış ve karşınıza çıkarılmış elektronik posta adresini kullanmanız gerekmektedir.

Supertotobet Kullanıcı Adını Hatırlamıyorum

Değişiklik yapma gerekçeniz, supertotobet kullanıcı adını hatırlamıyorum ise, bu konuda yeni bir kullanıcı adı belirleme konusunda, müşteri hizmetlerine başvuru yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Peki böyle bir durumda ne yapacaksınız? Yapılacak işlem oldukça basittir. Yazdığınız elektronik posta adresi yani üye olma esnasında yazdığınız elektronik posta adresi üzerinden müşteri hizmetlerine bir elektronik posta göndereceksiniz. Adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi, cep telefon numaranızı yazacaksınız ve müşteri hizmetleri temsilcisine kullanıcı adını hatırlayamadığınızı ifade edeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi, kullanıcı adını hatırlatan bir elektronik posta sizlere gönderilecektir.

Supertotobet Kullanıcı Adını Kabul Etmiyor

Supertotobet kullanıcı adı bilgisini değiştirebilir miyim? Bahsedildiği gibi şifre haricinde hiçbir koşulda kullanıcı adı değiştirilmemektedir ancak, mutlak bir zorunluluk ortaya çıkmış ise, canlı yardım ile görüşme yapabilirsiniz. Bunun haricinde, supertotobet kullanıcı adını kabul etmiyor şeklinde bir ifade gündeme getiriyor iseniz, bunun gerekçeleri belirlidir. Kullanıcı adını hatırlamıyor olabilirsiniz ya da sitede bir teknik problem yaşanıyor olabilir. Kullanıcı adını hatırlamıyor iseniz, müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderebilir ve hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer kullanıcı adını doğru hatırladığınızdan emin iseniz ancak, şifre kabul etmiyor ise, bu durumda yine müşteri hizmetleri ile irtibata geçip, teknik problemi ifade edebilir ve düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

Share Button
Güncelleme: 20 Şubat 2020 — 01:41

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com