Süpertotobet'e Git!

Supertotobet En Az Kaç Para Ödeme Yapıyor

Limit ya da ödeme limiti ifadesindeki ilk karşılaşacağınız kural, supertotobet en az kaç para ödeme yapıyor Sorusunun karşılığıdır. Sistem bazında yapılan herhangi bir farklı uygulama ya da gündeme getirilen farklı bir parasal değer bulunmamaktadır. Tercih edebileceğiniz bütün sanal cüzdan seçeneklerinde ya da tercih edebileceğiniz kişisel banka hesaplarında, sizlerin karşısına çıkarılacak en düşük ödeme miktarının, 100 Türk Lirası olduğunu bilmelisiniz. 100 Türk Lirası altında hizmetlerden para kazanma şansını elde etmiş olabilirsiniz fakat, burada bakmanız ve değerlendirmeniz gereken yer, ana hesap bakiyesi olacaktır. 100 Türk Lirasını görmeden, anlaşılacağı üzere para çekme talimatı veremezsiniz.

Supertotobet Ödeme Limiti

Finansal işlemlerin ödeme anlayışına supertotobet sitesinde baktığınızda ve özellik ile supertotobet ödeme limiti konusunda bir araştırma yaptığınızda, uygun seviyelerin karşınıza çıkarıldığını, hatta Türkiye pazarında online olarak hizmet veren yabancı bahis siteleri arasında, en uygun şartlar ile ödeme yapan site anlayışının da geçerli olduğunu görebilirsiniz. Elbette ki ödeme limiti anlayışına baktığınızda, en düşük ödeme miktarı şeklinde standart bir rakamsal değer ile ve en yüksek ödeme miktarı şeklinde standart bir rakamsal değer ile karşılaşacaksınız.

Supertotobet Günlük En Fazla Kaç Para Ödüyor?

Diğer bir konu, supertotobet günlük en fazla kaç para ödüyor? Sorusunun karşılığı, 25.000 Türk Lirası şeklinde, 24 saat içerisinde çekilecek para miktarı belirlenmiştir. Bir seferde 25.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz, 3 seferde her işlem arasında en az 2 saat geçecek şekilde ve toplamda 25.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde para çekme talimatı vermeniz mümkündür.

Supertotobet Hangi Limitte Komisyon Alıyor?

Yukarıda supertotobet ödeme limiti hakkında, minimum, maksimum değerler kapsamında gerekli ve finansal departmandan alınan bilgi paylaşımı yapılmıştır. Supertotobet hangi limitte komisyon alıyor mu? Bu konuda verilen para çekme talimatında kullanılan parasal değer üzerinde, farklı bir uygulama yoktur. Hiçbir ödemeden komisyon alınmamaktadır. Hiçbir ödeme sisteminden komisyon alınmamaktadır. 100 ya da 200 Türk Lirası, 500 ya da 5.000 Türk Lirası, 10.000 ya da 25.000 Türk Lirası para çekme talimatı verilmesi durumunda, farklı bir uygulama ile karşılaşma ihtimaliniz yoktur. Bütün işlemler komisyonsuz yapılacaktır.

Share Button
Güncelleme: 20 Şubat 2020 — 01:42

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com