Süpertotobet'e Git!

İddaa Handikap 1 Nedir Ve Nasıl Oynanır?

İddaa Handikap 1 Nedir Ve Nasıl Oynanır?

İddaa severlerin en çok karıştırdığı hususlardan biriside handikaplardır. Hangi takım handikaplı,  bu handikap 0, 1, 2 arasında ne gibi farklar var, bu farklar nasıl ayırt edilir, nasıl oynanır? İlk olarak Handikap nedir bunu bilmeniz gerekiyor. Handikap bir basketbol, futbol gibi maçlarda oynayan iki takım arasından birisine öncelik verilmesidir. Bir futbol maçından örnek verecek olursak oynayan iki takımdan birisinin maça 1-0 önde başlamasıdır. Bu handikap genel olarak güçsüz takımlara verilir fakat her zaman böyle olmayabilir. Handikap oynarken takımları iyi analiz etmelisiniz.

 

 

Bir örnek üzerinden gidecek olursak Barcelona ve Levante maçında Levante’ye handikap açıldıysa maça Levante 1-0 önde başlamış oluyor. Eğer biz handikap 1 oynadıysak Barcelona’nın en az 2 gol atması gerekmektedir. Bilmeniz gereken bir hususta eğer handikap deplasman takım için verilmişse ev sahibinin 2 ve ya daha fazla gol atması gerekir. Eğer handikap ev sahibi takıma verilmişse ev sahibi takım maça 1-0 önde başlayacak demektir. Ve bu maçın handikap 1 ile bitebilmesi için ev sahibi takımın berabere kalması ve ya 1 gol atması yeterli olacaktır. İddaa handikap 1 nedir ve nasıl oynanır?

 

 

Handikap 1’in ne olduğunu öğrendikten sonra nasıl oynanacağını da bilmeniz gerekiyor. Çoğu oyuncu maç sonuçlarını, handikapları iyi tahmin etse de kupon doldururken yaptığı hatalardan kaynaklı kazanç elde edememektedir. Doğru bir kupon için Handikap 1 nasıl oynanır bilmelisiniz.  İddaa bülteni üzerinden handikaplı bir maç seçerek başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz maç için Barcelona ve Levante takımlarını örnek gösterelim. İlk olarak maç kodunu kupon üzerine doğru bir şekilde kodlamalısınız. Hangi maça bahis oynadığınızı belirledikten sonra handikap için kuponun alt kısmında yer alan ‘’H’’ simgesini işaretlemelisiniz. Böylelikle seçtiğiniz maça handikap oynadığınızı belirtmiş oldunuz şimdi ise son olarak maç sonucu kısmında 1’i işaretleyerek handikap 1 oynamış oldunuz.

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com