Süpertotobet'e Git!

İddaa Handikap 0 Nedir ve Nasıl Oynanır?

İddaa oynarken en çok karıştırılan noktalardan birisi de’ handikap 0 nedir ve nasıl oynanır?’’ sorusuna verilen farklı cevaplardır. Bu nedenle birçok oyuncu tarafından karıştırılır. İlk olarak handikap nedir? Birbirleri ile karşılaşan iki takımdan birisine gol avantajı verilmesine yani bir takımın maça 1-0 önde başlamasına handikap denir. Burada daha önemli olan husus ise hangi takıma handikap verildiğini nasıl anlarsınız. Bu kısmı anladıktan sonra handikap 0’ın ne olduğunu anlamanız oldukça kolay. Birlikte maç yapacak iki takım ele alalım. Bu takımlardan birisi ev sahibi olacak Real Madrid diğeri ise deplasmana gelecek Malaga olsun. Malaga ’ya handikap verildiği anda maça Real Madrid 0, Malaga 1 olarak başlamış sayılacaktır. İddaa bülteninde handikap verilen takımın yanında (1h) olarak handikap belirtilir. Buna göre hangi takım handikaplı anlayabiliriz. Handikap 0 iki takım arasındaki skor farkının 0 olmasıdır.

 

 

Maç sonucuna göre Real Madrid 3, Malaga 2 bile olsa handikap verildiği için sonuç 3-3 olarak kabul edilir ve oynadığınız 0 handikap gelmiş demektir. İddaa handikap 0’ı nasıl oynamanız gerektiği kadar kupona nasıl yazılacağını da bilmelisiniz. Birçok iddaa oyuncusu bayide oynayacağı maçları belirledikten sonra kupon doldurma kısmında sorun yaşıyor. İddaa oynayacak kişiler handikap 0 kupon üzerinde nasıl işaretlenecek, maç sonu beraberlik mi yazılacak gibi bir çok soruya cevap arıyor. Bu soruya verilecek cevapta handikap 0 kadar kolay. İlk olarak bültenden bir maç seçmeniz gerekiyor. Yine Real Madrid ve Malaga üzerinden gidersek maç kodunu doğru bir şekilde kupon üzerinde işaretliyoruz. Sonrasında handikap 0 bahissini kupon bloğunun alt kısmındaki ‘’H’’ harfi olan kısımda işaretliyoruz. Daha sonrasında maç sonuç kısmında 0 kısmını işaretliyoruz. Oynadığımız maç sayısına göre handikap içerenlerde aynı işlemi tekrarlıyoruz. Handikap 0 için hangi takıma handikap verildiğini bilmek ve doğru işaretlemek yeterli olacaktır. handikap 0 nedir ve nasıl oynanır?

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com