Süpertotobet'e Git!

İddia Nasıl Oynanır?

İddia Nasıl Oynanır?

Günümüzün en popüler bahis oyunlarından biri, Spor Toto’nun resmi oyunu olan İddaa’dır.

 

İddaa Nedir?

 

Yerli ya da yabancı liglerdeki spor karşılaşmalarının skorlarının tahmin edilerek, bu tahminlerin tutması sonucunda kazanca dönüşen resmi bir oyundur. Yani hangi takımın galip ya da mağlup geleceğini ve skorlarının ne olacağını doğru tahmin edebilmeniz demek size karlı bir kazanç getirisi demektir. Peki, böylesine kazançlı bir oyun olan İddaa nasıl oynanır? Çok basit bir şekilde anlatacak olursak: Programda yer alan, futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo gibi karşılaşmalar arasından ilgi alanızın ve bilgi bereketlenemez olan bir türü seçiyorsunuz, daha sonra takımları belirleyip bir takımlardan hangisi galip hangisi mağlup gelecek ve skorlar ne şekilde olacak tahmin ediyorsunuz. Tahmininizin tutması sonucunda da çok güzel kazançlar elde ediyorsunuz. Hem de bu tahmini 3 TL gibi küçük bir rakamla yapıp tutması sonucunda kat kat fazlasını kazanabiliyorsunuz.

 

Son derece popüler olan bu oyunu oynamak basit ama bilgi isteyen bir iştir. İnternette birçok iddaa tahmin ve oynama siteleri ve ülkemizde de birçok iddaa bayisi mevcuttur. Özellikle sporla ilgisi olan genç erkek kesimi bu konu üzerine titizlikle çalışıp doğru tahminler çıkarmaktadır. Tabi ki iddaa oynayabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. 18 yaşını dolduran her birey iddaa oynayabilir. Tahminlerini kuponlar üzerinde yapar ve daha sonra kuponunun parasını ödeyerek biletini alır. Ve tahmini tutuğunda bileti ile giderek parasını teslim alabilir.

 

Oldukça eğlenceli ve de kazançlı bir oyun olan iddaa ile birçok insan yüzlerce lira kazanmıştır. Bu konuda bilgisi olmayan kişiler olanlardan yardım alarak hazırladıkları kuponlarla bile doğru tahminlerdi bulunarak çokça para kazanmışlardır. İddia Nasıl Oynanır?

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com