Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Para Yatırma Çeşitleri

Supertotobet sitesinde açmış olduğunuz üye hesaplarına, para yatırma işlemleri konusunda kullanabileceğiniz seçenekler belirlidir. Supertotobet para yatırma çeşitleri sahibi olduğunuz hesapları, meydana getirdiğiniz sanal cüzdanları ya da satın aldığınız elektronik ön ödemeli kartları kapsamaktadır. İstediğiniz gün ve istediğiniz saat, meydana gelmiş hesaplara güvenli bir şekilde ve aynı zamanda hızlı bir şekilde para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz için, supertotobet sitesi müşteri hizmetleri, finansal bölümü yani departmanı gereken her türlü tedbiri almıştır.

Supertotobet Para Yatırma

Supertotobet sitesinde mevcut bir hesabınıza, supertotobet para yatırma işlemi başlığında, farklı seçenekler ile transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banka havalesi ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. EFT ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cepbank ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Astropay ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Neteller ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Eko bahis ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Karekod ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Tüm bu seçeneklerin kullanılmasında maksimum işlem süresinin, olağanüstü durumlar dahil, işlem yoğunluğu dahil, 15 dakika civarında olduğu görülmektedir. Elbette elektronik ön ödemeli kartlar ile yapılacak transfer işlemlerinin gerçekleşme süresinin, anında olduğu da bilinen bir gerçeği ortaya çıkarmaktadır.

Supertotobet Para Yatırma Komisyonları

Piyasada farklı kaynaklarda gündeme gelen ifadelerden bir tanesi, supertotobet para yatırma komisyonları ifadesidir. Bazı kullanıcılar banka havalesi ile yatırım işlemi yapıldığını ve yatırılan para üzerinden kesinti yapıldığın supertotobet sitesi hesaplarına net olarak paranın geçmediğini ifade etmektedir. Doğru bir ifade şekli olabilir ancak, buradaki tek yanlış, kesintinin supertotobet sitesi tarafından yapılmış olduğu bilgisidir. Kesinti banka tarafından yapılmıştır. Gönderilen para içerisinden banka, işlem masrafı almış ve supertotobet sitesi hesabına eksik transfer işlemini gerçekleştirmiştir. Bunun dışında bir uygulamanın söz konusu olması mümkün değildir.

Supertotobet Para Yatırmada Belge İstiyor mu?

Supertotobet para yatırmada belge istiyor mu? Sorusunun da gündeme geldiği, araştırılan detaylar arasında bulunduğu görülmektedir. Bu konuda bir çalışma gerçekleştirildiğinde, üyelerin kendi adına ait hesapları kullanması durumunda, herhangi bir şekilde belge talebinin gündeme gelmediği görülmektedir. Ancak farklı bir kullanıcı adı üzerinden ya da şahıs üzerinden para transfer işlemi gerçekleştirilmeye çalışılır ise, bu durumda doğal olarak ispatlayıcı nitelikteki belgelerin gündeme gelmesi söz konusu olabilecektir.

Share Button
Güncelleme: 15 Mart 2020 — 03:59

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com