Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Finansal İşlem Şartları

Finansal işlemler, supertotobet sitesinde dikkat etmeniz gereken para yatırma ve para çekme işlemleridir. Supertotobet finansal işlem şartları içerisinde ilk sırada, üyelerin kendi adına ait, kendi soyadına ait hesapları kullanması bulunmaktadır. Bunun ile birlikte en düşük para yatırma talebi ile birlikte, en düşük ödeme miktarı ve en yüksek ödeme miktarı anlayışına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Talimat vermeden önce para yatıracak ve en az 1 defa para kazandıktan sonra, para çekme talimatı vereceksiniz. Her gün, her saat işlem yapma avantajına sahip olduğunuzu unutmayacaksınız.

Supertotobet Kullanım Şartı Nelerdir

Supertotobet sitesinde yer almak istiyor iseniz, belirli kurallara uygun davranmanız sizlerden talep edilecektir. Bu kurallar daha kaliteli, daha şeffaf, daha eşit ve yasal prosedürlerde hizmet almanız için gündeme getirilmiştir. Maddi kayıp yaşamınızın önüne geçmek amacıyla oluşturulan kurallar hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye edilecektir. Peki supertotobet kullanım şartı nelerdir? Bu sitede yer almak amacıyla dikkat etmeniz gereken kullanım şartları, üyelik hesapları, bahisler, oyunlar, finansal hareketler gibi başlıklarda toplanacaktır.

Supertotobet Hesap Şartları

Elbette ilk aşamada belirtilmesi gereken detaylar arasında, supertotobet hesap şartları bulunmaktadır. Hesap şartları üyelik ile ilgili uyulması gereken kurallar anlamına gelmektedir. Bu sitede sadece yetişkinler, 18 yaşında ya da üzerinde olan yetişkinler hizmet alabilmektedir. Bu yaş sınırında olduktan sonra, hesap açmanız gerekecektir. Ayrıca kullanmış olduğunuz ip adresi ve vermiş olduğunuz ikametgah adresi üzerinden ve bu adreslerde yaşayan aile fertleri üzerinden sadece bir tane hesap açılması gerektiğini unutmamalısınız. Açtığınız hesap hakkında, hesap dondurma, askıya alma veya supertotobet üyelik iptal işlemi yapma hakkınızda bulunmaktadır.

Supertotobet Kullanım Şartları Uygulanmaz İse Ne Olur?

Belirlenmiş tüm şartlara birebir uygun davranmak zorundasınız. Supertotobet kullanım şartları uygulanmaz ise ne olur? Böyle bir anlayış gündeme getirdiğiniz takdirde, hesap askıya alma işlemi ile karşılaşırsınız. Hesap dondurma işlemi ile karşılaşırsınız. En son aşamaya gelindiğinde, ısrarlı bir şekilde kurallara uygun davranmaz iseniz, ne yazık ki supertotobet üyelik iptal işleminin gündeme gelme ihtimali bulunacaktır. Daha şeffaf, daha güvenli, daha kaliteli hizmet için kurallara uygun davranmanız tavsiye edilecektir.

Share Button
Güncelleme: 15 Mart 2020 — 03:54

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com