Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Belge İstiyor mu

Supertotobet kırmızı, siyah, beyaz, gri renk tonlarını kullanan, tamamen Türkçe diline çevrilmiş, çok kullanışlı, her yönde anlaşılır bir platform ile karşınıza çıkmaktadır. Güçlü yapısıyla dikkat çeken sitenin güvenilir platform olmasındaki en belirgin özellikleri, kurallar dahilinde hareket etmesi, Costa Rica şans oyunları komisyonunun vermiş olduğu lisans belgesi, denetlenen, güvenilir site anlayışı ve bağlı olduğu Limited Şirketidir. Her üyeye aynı şartlarda hizmet verilmesi maksadı ile sitenin kendi içerisinde belirlediği ve üyelik kayıt formunda da ön plana çıkardığı, koşullar ve kurallar şeklinde bölüm belirlediği dikkat çekmektedir. Bu ifadelerin ya da maddelerin içerisinde, aynı zamanda, supertotobet belge istiyor mu? Sorusunun cevabı da bulunmaktadır.

Supertotobet Neden Belge İstiyor?

Site tarafından, Limited Şirketi tarafından, online olarak hizmet almak isteyenlerden belge talep edileceği ya da edilebileceği ifade edilmiştir. Her üyeden, her zaman, her işlem karşılığında belge istenildiği şeklinde bir anlayış yoktur. Hesap doğrulama işlemleri olarak bilinen uygulama neticesinde ya da herhangi bir hile veya kural dışı hareketin ortaya çıkması durumunda, belge talep edilebileceği ifade edilmiştir. Neden bu kullanım koşulları arasına konulmuştur? Supertotobet markasından herkes eşit şartlarda yararlanmaktadır. Hiç kimse hile yapamaz, hiç kimse avantaj sağlayamaz. Hiç kimse başka bir kullanıcının hakkını gasp edemez, hiç kimse yasal yaş sınırının altında işlem yapamaz. Bu kuralların yerine getirilmesi amacıyla belge talebi gündeme gelmektedir.

Supertotobet Hangi Belgeleri Talep Edebilir?

Supertotobet üyelerden talep edeceği belgeler, hesapların doğrulanması, yasal yaş sınırının ortaya çıkarılması gibi gerekçelere dayanmaktadır. Bu kapsamda istenen belgelerin arasında, ikametgah belgesi ya da nüfus cüzdanı, pasaport ya da herhangi bir fatura, ehliyet ya da banka dekontu veya banka bilgisini gösteren herhangi bir belge bulunabilir. Bunlar tamamen hesapların doğrulanması ve eşit hizmet anlayışının yürürlüğe sokulması amacı ile gündeme getirilmiştir.

Supertotobet Belgeleri Nereye Gönderilir?

Supertotobet belge istiyor mu? Sorusunun kısaca cevabı yukarıda açıklanmıştır. Eğer böyle bir talep ile karşılaşır iseniz, sizlerden istenen belgeleri sitenin müşteri hizmetleri birimine, elektronik posta aracılığı ile göndermeniz gerekecektir. Bu durumda belge gönderim işlemlerinin yapılacağı elektronik posta adresi, destek@supertotobet.com olacaktır. Bu bölüm üzerine tüm belgeleri gönderebilir ve talepleri karşılayabilirsiniz.

 

Share Button
Güncelleme: 6 Mayıs 2018 — 23:30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com