Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Üyelik Nasıl İptal Edilir

Supertotobet markası ile çalışıyor iseniz ya da bu markanın özellikleri hakkında bilgi sahibi olmuş ve çalışmaya karar vermiş iseniz, sitenin genel açıklamalarını okumanız ve bu açıklamalar doğrultusunda hareket etmeniz gerekecektir. Marka içerisinde herkes kendine ait bir tek hesap oluşturmak zorundadır. Oluşturulan hesaplar doğrultusunda, web sitesinin kullanılması, bahis yapılması ya da oyun oynanması mümkündür. Üyelik tamamen isteğe bağlı bir işlemdir. Açmış olduğunuz hesabı istediğiniz gibi kullanabilir, göndermiş olduğunuz parayı istediğiniz alanda değerlendirebilirsiniz. Bu konuda da özgürsünüz. Kullanmaya başladığınız hesabı kapatmayı düşünüyor iseniz, bu işlem için de sizlere site tarafından bir hak tanınmıştır. Supertotobet Üyelik Nasıl İptal Edilir ? Sorusunun karşılığında, öncelikli olarak her üyenin kendi kullanıcı bilgileri ile başvuru yapması şeklinde bir anlayış bulunmaktadır.

Supertotobet Üyelik Başvurusu

Marka ile çalışma konusunda olumsuz bir karar vermiş iseniz ya da kullanmış olduğunuz hesabı artık kullanmamayı düşünüyor iseniz, üyelik iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Supertotobet üyelik başvurusu sitenin müşteri hizmetleri birimine yapılmaktadır. Ana ekranı açtığınızda veya supertotobet yeni giriş adresi supertotobet05 ile ana pencereyi açtığınızda, sağ alt köşeye baktığınızda, 7/24 ve canlı destek yazılarının bulunduğu bir sembol görülecektir. Bu sembol üzerine tek tıklama işlemini yapmanız, müşteri temsilcisi ile görüşmenin başlayacağı anlamına gelmektedir. Kullanıcı adı ve adı elektronik posta adresi bilgilerini girdikten sonra, departman seçimini yapmalısınız. Üyelik iptal başvurusunu yapmak için bir departman seçin yazısının en altında bulunan, üyelik işlemleri bölümünü tercih etmelisiniz.

Supertotobet Üyeliği İptal Eder mi?

Yukarıda bahsedilen işlemleri tamamladıktan sonra, yapmış olduğunuz başvuru neticesinde, üyelik iptal işlemleri gerçekleştirilecektir. Bu konuda supertotobet üyelere herhangi bir zorlama yapılmamaktadır. Hesap açma işlemleri ile birlikte, hesap kapama işlemleri de üyelerin inisiyatifine bırakılmıştır.

Supertotobet Üyelik İptalinde Paralar Ne Olur?

Supertotobet üyelik nasıl iptal edilir? Sorusunun cevabı, yukarıda net açıklamalar ile sizlerin karşısına çıkarılmıştır. Eğer bu işlemi gerçekleştirmek için bir başvuru yapar iseniz, müşteri temsilcisi tarafından site içerisindeki hesabınız incelenecektir. Eğer göndermiş olduğunuz bir para bulunuyor ise, eğer elde etmiş olduğunuz bir kazanç bulunuyor ise ve elde etmiş olduğunuz bir promosyon var ise ve çevrim işlemi tamamlanarak nakit para haline çevrilmiş ise, tüm maddi kazançlarınız üyelik iptal işlemi ile birlikte, isim, soy isim yönünden size ait olan hesaplara gönderilecektir.

 

Share Button
Güncelleme: 24 Nisan 2018 — 22:24

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com