Süpertotobet'e Git!

Sürpriz Kupon Nasıl Yapabilirsiniz?

İddia oynayan insanların tümü kazanmak için oynar. Herkesin oynama şekli farklı olsa da belli kurallar üzerine oynanan kuponların tutma ihtimali daha yüksektir. Mesela düşük oranlarla yapılan bir banko kuponun tutma ihtimali ile yüksek oranlı bir sürpriz kuponun tutma ihtimalinin aynı olması söz konusu değildir. İddia da yüksek kazanç elde etmek isteyenler sürpriz kuponlara yönlenirken iddaa analizcileri de oynayan insanların sürpriz kupon nasıl yapabilirsiniz? Sorusuna cevap bulmak için uğraşmaktadır.

 

Peki, öyleyse nedir bu sürpriz kupon nasıl yapılır?

 

Sürpriz kupon bir müsabakanın sonucundan çok bir kaç ihtimalli düşünülmesi üzerine oynanmaktadır. Örnek verecek olursak iy sonucu için ayrı tahmin maç sonucu için ayrı tahmin gibi. Biraz daha açacak olursak ligde artık düşmesine kesin gözüyle bakılan takımın ligde lider olan takımla oynayacağı maça ilk yarı düşmeye oynayan takım kazanır maç sonu lider kazanır şeklinde bir bahis yapmanız durumunda hatırı sayılır bir oran karşınıza çıkacaktır. Tabi bu durumda ilk yarı da düşmeye oynayan takımın mutlaka üstün bitirmesi gerekmektedir.

 

Başka bir örnek verecek olursak yine lig sonuncusu ile lider olan takım arasında oynanacak müsabaka da lig sonuncusu takıma yönelik iddaa oynarsanız yüksek bir oran karşınıza çıkacaktır. Bir başka sürpriz kupon yöntemi de toplam gollerden oluşuyor fazla gol olmayan liglerde +7 gol işaretlemeniz yine sürpriz kuponlara bir örnektir. Ayrıca oynadığı tüm maçları az gollü biten iki takımın mücadelesinde 3,5 gol üstünü işaretlemek de yine sürprizlerden birisidir.

 

Sonuç olarak yüksek meblağlar kazanmak isteniyorsa biraz risk alınmalı ve sürpriz kuponlar tercih edilmelidir. Çünkü banko maçların verdiği düşük oranlarda yüksek kazanmak isteniyorsa büyük paralar yatırılmalı buda bir banko maçın tutmaması durumunda daha büyük kayıp demektir. sürpriz kupon nasıl yapabilirsiniz?

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com