Süpertotobet'e Git!

Süpertotobet Yeni Adresi

Süpertotobet Yeni Adresi

Güncelleme yapılmış, kapatılma kararından sonra süpertotobet yeni adresi belirlenmiştir. Türkiye ip adresleri için değişim işleminin bir kez daha tekrarlandığı görülmektedir. 1bölü3bölü2015 tarihinden itibaren bu tip uygulamaların rutin bir şekilde gündeme geldiği görülecektir. Hakkında ne kadar kapatılma kararı verilmiş olur ise olsun, bu sitenin Türkiye’de kapalı kalma süresi, en fazla bir kaç dakikadır. Altyapıları hazırlanmış yeni giriş adresleri, her engelleme kararından sonra hızlı bir şekilde devreye alınmaktadır.

Süpertotobet Yeni Adresinde Bilgi Ve Belgeler Geçerli Olacaktır

Endişelenmeyin, adres değişiminde bilgi ve belgeler geçerli olacaktır. Müşteri hizmetleri sizlere ulaşıp, güncel adres nedeni ile yeniden bilgi paylaşmanız konusunda bir talepte bulunmayacaktır. Müşteri hizmetleri sizlere ulaşıp, güncel adres nedeni ile yeniden belge göndermeniz konusunda bir talepte bulunmayacaktır. Eğer bulduğunuz yeni giriş adresi ile siteyi açtığınızda, hesabınıza erişmeye çalıştığınızda, müşteri hizmetleri sizler ile irtibata geçip, bilgi güncellemesi ve belge güncellemesi talep ediyor ise, göndermeyin. Bilgi paylaşmayın, belge göndermeyin. Derhal o siteyi terk edin. Orijinal sitede, orijinal sitenin orijinal yeni adresinde ya da güncel adresinde müşteri hizmetleri sizlerden böyle bir şey talep etmeyecektir.

Süpertotobet Yeni Adresinde Para Talep Edilmez

Forum sitelerinde, sosyal medya hesaplarında inceleme yapıldığında, bu sitenin adres değişiminde üyelerden para talep ettiği şeklinde paylaşımların olduğu görülmektedir. Tabi ki bunlar gerçekçi değildir. Para talep edilmesi, dolandırıcıların gündeme getirdiği bir uygulamadır. Sahte ya da kopya siteler ile siteye erişim sağlar iseniz, dolandırıcı şahıslar hesabınızı açmak amacıyla sizden para talep edebilir. Kesinlikle para göndermeyin. Bildiğiniz üzere bu site üyelerden hiçbir başlık altında para talep etmeyecektir. Böyle bir uygulama ile karşılaşanların siteyi terk etmesi ve orijinal güncel adresi kullanması gerekecektir.

Süpertotobet Yeni Adresinde Hesap Açabilirsiniz

Üye olmaya karar verdiğinizde, incelediğiniz ve kalitesi hakkında karar verdiğiniz siteye üye olmaya yönelik bir işlem yapmak istediğinizde, süpertotobet yeni adresi ile hareket edebilirsiniz. Yeni adres ile siteyi açtığınızda, bu sitenin kayıt şeklindeki butonu üzerinden hareket edip, kendinize bir hesap oluşturabilirsiniz. Kişisel bilgi, hesap bilgi, iletişim bilgi gibi bölümleri doldurmanız, gerçek doğru bilgileri paylaşmanız yeterlidir.

 

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com