Süpertotobet'e Git!

Supertotobet SMS İptali

Supertotobet sitesine baktığınızda, sizlere, sizlerin cep telefonu numaralarına kısa mesaj aracılığı ile bilgi gönderildiğini göreceksiniz. Hatta birçok ortamda supertotobet hakkında şikayetler içerisinde ilk sırada yer almaktadır. SMS uygulamasına, üye olmak isteyen herkesin katılması zorunludur. Bu konuda herhangi bir ayrım yoktur. Üyelik başvuru formunda bulunan cep telefon numarası bölümüne bir numara yazmadan, üyelik başvuru formu tamamlanmayacak ve müşteri hizmetlerine gönderilmeyecektir. Katılım zorunludur ancak bu programı ya da bu sistemi ya da bu bildirim sistemini kullanmak zorunlu değildir. İsteyen her kullanıcı, sisteme zorunlu olarak katılan her kullanıcı supertotobet SMS iptali işlemini yapabilir.

Supertotobet SMS Almak İstemiyorum

Elbette rahatsızlık duyabilirsiniz, elbette cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne gelen SMS’lerin durdurulmasını talep edebilirsiniz. Supertotobet SMS almak istemiyorum Hemen hemen herkes tarafından gündeme, her kullanıcı tarafından gündeme getirilen bir konudur. Buna engel olabilir misiniz? Gönderilen SMS’leri durdurma hakkınız bulunmakta mıdır? Elbette bulunmaktadır.

Supertotobet SMS İptali Nereden Yapılacak?

SMS iptalinin supertotobet giriş işleminin yapılması ve hesabım bölümüne girilmesi ile yapılamadığı görülecektir. Peki supertotobet SMS iptali nereden yapılacak? Başvuru makamı müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri anlayışının, canlı destek bölümü olacaktır. Hesap bilgileriniz ile canlı destek üzerinden bir görüşme başlatacaksınız. SMS sistemini iptal etmek istediğinizi belirteceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi talebinizi alacak, değerlendirilecek ve bunun ile birlikte, gereken iptal işlemini gerçekleştirecektir. Sistem içerisine hızlı bir şekilde giriş yapacak, otomatik mesaj sisteminden size ait olan cep telefon numarasını silecek ve bir daha gönderim de size herhangi bir mesaj gelmeyecektir.

Supertotobet SMS İptalinde Yeni Giriş Adresi Gelmez mi?

Supertotobet SMS iptali yaptığınızda, bir bütünü duracaksınız, yani olan tüm bildirimleri iptal etmiş olacaksınız. Bu yüzden supertotobet SMS iptalinde yeni giriş adresi gelmez mi? Hayır gelmeyecektir. Spor haberlerinden bahis oranlarına, güncel banka işlemlerinden yeni giriş adresine, promosyonlardan ekstra hizmet seçeneklerine kadar her türlü bildirim hakkında, iptal talimatı vermiş olacaksınız. Her şeyin iptal edilmesi, durdurulması, sadece yeni giriş adresinin gönderilmesi şeklinde bir uygulama yoktur.

Share Button
Güncelleme: 20 Şubat 2020 — 01:43

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com