Süpertotobet'e Git!

Supertotobet SMS Engelleme

Supertotobet SMS Engelleme

Supertotobet sitesini üye olduğunuzda, müşteri hizmetleri tarafından gerçekleştirilecek tek taraflı bildirimler ile karşılaşacaksınız. Tek taraflı bildirim anlayışının önemli bir parçasını, SMS uygulaması meydana getirmektedir. Üye olma esnasında üyelik başvuru formuna cep telefon numarasının yazılması zorunludur. Yazılan cep telefon numarasına üyelik aktif hale geldiği andan sonra, herhangi bir konu hakkında bilgi mesajları gelmeye başlayacaktır. Bu uygulamaya görüleceği üzere, katılmanız zorunludur ancak, sistem dışına çıkmak ve supertotobet SMS engelleme işlemini yapmak gibi bir hakka sahip olduğunuzu unutmamalısınız.

Supertotobet SMS İptali Yapmak İstiyorum

SMS üzerinden yani cep telefonlarına kısa mesaj üzerinden bilgi aktarılmasını düşünüyor olabilirsiniz. Rahatsızlık duyuyor olabilirsiniz, kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda supertotobet SMS iptali yapmak istiyorum Sorusunun karşılığında muhattap olacağınız bölüm, tahmin ettiğiniz gibi sadece ve sadece müşteri hizmetleri olacaktır. Supertotobet giriş işlemini yapmanız, hesabım bölümüne gelmeniz ve burada SMS iptal şeklinde bir seçenek aramanız, vakit kaybetmeniz anlamına gelir. Yapamazsınız, böyle bir uygulama yoktur ancak, müşteri hizmetleri sizlere gereken desteği sağlayacaktır.

Supertotobet Nasıl SMS Engelleme Yaparım?

SMS engelleme işlemi bahsedildiği gibi, hesabım üzerinden yapılmaz. Supertotobet nasıl SMS engelleme yaparım? Cep telefonları üzerinden de yasaklama gibi bir işlem yapmanıza yoktur. Yapacağınız işlem çok basittir. Hemen supertotobet giriş işlemini yapacaksınız. Canlı destek ile görüşeceksiniz. SMS engelleme talebini ileteceksiniz. Müşteri hizmetleri sizin talebinizi alacaktır. Hemen sisteme girilecektir. Kayıtlı cep telefon numaranızı görecek, sistemden silecek ve bildirimler duracaktır.

Supertotobet SMS İptali Yapmadı

Supertotobet SMS engelleme başvurusu yapmanıza rağmen, cep telefonunuza kısa mesajların gelmeye devam ettiğini görüyoruz iseniz, supertotobet SMS iptali yapmadı şeklinde düşünmenize gerek yoktur. Teknik bir problem, teknik bir aksaklık yaşanmıştır. İki seçeneğiniz bulunmaktadır. Hemen canlı destek hattı ile görüşebilir ve başvuru yapılmasına rağmen, SMS iptal işleminin gerçekleşmediğini belirtebilirsiniz ya da teknik bir problem nedeniyle canlı destek hattının çevrimdışı olduğunu görüyor iseniz, müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderebilir, durumu anlatabilir ve yeniden iptal işleminin yapılmasını talep edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri gerekeni yapacak, yaşanan problemi ortadan kaldıracak ve tarafınıza bilgi verecektir.

 

Share Button
Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 04:24

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com