Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Sanal Kart Ödemeleri

Supertotobet sitesinde ödeme işlemleri konusunda, sanal cüzdan ya da sanal kart olarak belirtilen seçenekleri kullanma imkanınız da bulunmaktadır. Para çekme işlemleri konusunda sunulan farklı seçeneklerden bir grubu, genel başlık olarak supertotobet sanal kart ödemeleri şekilde gündeme getirilmektedir. Bu anlayışın içerisinde, sanal kartların elde edilmesi konusunda, elbette supertotobet sitesinin herhangi bir görevi, sorumluluğu bulunmamaktadır. Önce ilgili resmi kanal üzerinden bir sanal kart almalı ya da sanal cüzdan hesabı oluşturmalı, daha sonra supertotobet sitesi para çekme talep formu içerisine meydana getirdiğiniz bu kart numaralarını ya da cüzdan veya hesap numaralarını girmelisiniz.

Supertotobet Kullanılan Sanal Kart Seçenekleri

Supertotobet sitesi ödeme işlemleri konusunda, ecopayz  ve neteller olarak bilinen iki farklı sanal cüzdan anlayışını kullanmaktadır. Tercih tamamen kullanıcılara bırakılmıştır. Bu seçeneğin kullanılmasında minimum ve maksimum para çekme miktarlarına dikkat edilmesi yeterlidir.

Supertotobet Sanal Kart Ödeme Limitleri

Sanal kart ile ödeme almak istiyor iseniz, ecopayz yönteminde en düşük para çekme miktarının 200 Türk Lirası olduğunu bilmelisiniz. Neteller ile ödeme almak istiyor iseniz, en düşük para çekme miktarının 200 Türk Lirası olduğunu bilmelisiniz. Bu iki yöntem içinde gün içerisinde para çekebileceğiniz maksimum miktar ise, 20.000 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumda bulunmaktadır.

Supertotobet Sanal Kart İle Ödeme Nasıl Yapılır?

Supertotobet sanal kart ödemeleri konusunda, site hesaplarını, ana sayfasını kullanmanız gerekmektedir. Supertotobet yeni giriş adresi ile supertotobet giriş işlemini yapmalısınız. Hesabım bölümü içerisinde yer alan para çek şeklindeki bölümü bulmalısınız. Tercih ettiğiniz ya da kullandığınız sanal kart ya da cüzdan seçeneğini, sıralanmış seçenekler, isimler arasından tercih etmelisiniz. Açılan para çekme talep formuna eksiksiz bir şekilde, doğru bir şekilde sanal kart numarasını girmelisiniz. En düşük 200, en fazla 20.000 Türk Lirası parasal değerleri kazandığınız para miktarına göre yazmalı, para miktarını ve cüzdan ya da kart numarasını kontrol etmeli ve işleme onay vermelisiniz. İşlem ortalama 5 dakika içerisinde tamamlanmış olacaktır. İşlemin gerçekleşmesi yani onay tuşuna basılması ile birlikte, sanal cüzdan hesaplarınıza internet aracılığı ile giriş yaptığınızda, vermiş olduğunuz talimatın gerçeğe dönüştüğünü, komisyonsuz bir şekilde gerçeğe dönüştüğünü göreceksiniz.

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com