Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Para Yatırma

Supertotobet sitesinde iddaa oynamak ve para kazanmak ya da bu şansı yakalamak, supertotobet sitesinden slot, canlı casino, poker, tombala oynamak, para kazanmak ya da bu şansı elde etmek istiyor iseniz, supertotobet para yatırma işlemini yapacaksınız. Yatırdığınız paralar ana hesap ya da üye hesap bakiyesi olarak tanımlanacaktır. Yönetilmesi tamamen sizler de bulunmaktadır. Yatırılan paralara supertotobet sitesi tarafından herhangi bir şekilde müdahale edilmesi söz konusu değildir.

Supertotobet Yatırım Yöntemleri

Türkiye’de yaşıyor olmanız, Türkiye üzerinden supertotobet üyelik işlemini gerçekleştiriyor olmanız, standart bir seçenek ile sabit ya da bir tane seçenek ile site hesaplarına para yatırmanız anlamına gelmeyecektir. Supertotobet yatırım yöntemleri Türkiye pazarında da kullanılır şekilde bulunmaktadır. Paykasa ya da astropay gibi elektronik ön ödemeli kartlar ile para yatırabilirsiniz. Adınıza, soyadınıza kayıtlı kredi kartları ile ya da bankacılık işlemleri arasında bulunan karekod, havale, EFT ve cep bank sistemleri ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Sanal cüzdanlar ile çalışmayı tercih eden Türk kullanıcılar, hesaplarına papara ile para yatırma, jeton ile para yatırma, neteller ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma seçeneklerini kullanabilir.

Supertotobet Hangi Bankalar İle Çalışıyor?

Türkiye bankacılık sisteminde faaliyetlerine devam eden ticari işletmelerin hemen hemen tamamı, supertotobet sitesinin de çalıştığı bankalar arasında bulunmaktadır. Supertotobet hangi bankalar ile çalışıyor? Bankaların IBAN numaraları yada hesap numaraları nelerdir? Bu konuda gereken desteği supertotobet canlı destek hattı üzerinden alacaksınız. Kesintisiz müşteri hizmetleri anlayışı ile hareket eden canlı destek hattı, hem banka bilgilerini, güncellenen banka bilgilerini, hem de bu bankalara ait hesap numaralarını sizler ile paylaşacaktır.

Supertotobet Yatırdığım Paradan Kesinti Yapacak mı?

Supertotobet para yatırma işlemlerinde, kullanıcıların transfer ettiği paralardan finansal departman tarafından kesinti yapılması gibi bir uygulama yoktur. Supertotobet yatırdığım paradan kesinti yapacak mı? Bazı kullanıcıların havale ya da EFT ile yatırım yaptığını ve yatırılan paranın supertotobet sitesi hesabına eksik geçtiğini ifade ettiği görülmektedir. Burada yanlış bilinen uygulama şu şekildedir. Havale, EFT ile yatırım yapılmakta, banka hesabında yeterli para bulunmaması nedeni ile banka tarafından gönderilen para içerisinden kesinti yapılmakta, hesaptan çıkan paranın supertotobet sitesine eksik geçtiği görülmektedir.

Share Button
Güncelleme: 29 Ocak 2020 — 01:56

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com