Süpertotobet'e Git!

Süpertotobet Nasıl Para Çekerim?

Süpertotobet Nasıl Para Çekerim?

Süpertotobet sitesine para yatırmış ve en az 1 defa para kazanmış iseniz, para çekme işlemini gerçekleştirebilir ve süpertotobet nasıl para çekerim? Sorusunun karşılığını, hesaplar ya da sanal cüzdanlar ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte para çekme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Ancak aşağıda belirtilen ve basit şekilde sıralanmış kuralları yerine getirmemiz gerekecektir.

Süpertotobet Para Çekme Kuralları Nedir?

Süpertotobet para çekme kuralları nedir? Önce hesap açılıp para yatırma işlemi, mutlaka en az bir defa olacak şekilde yapılacaktır. Yatırdığınız para, bahis ve oyun gibi seçeneklerde mutlaka kullanılacaktır. En az 1 defa bir ya da birden fazla online hizmet seçeneğinden para kazanma şansı elde edilecektir. En az 1 defa para kazandıktan sonra, kullanıcılar hesabım, para çek bölümü üzerinden para çekme talep formunu açacaktır. Para çekme talep formunu doğru ve para talep formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundadır. Bankacılık işlemleri ile para çekme yapılacak ise, mutlaka kullanıcı adına ve soyadına ait hesaplar tercih edilmek zorundadır. En düşük ve en yüksek para çekme miktarlarının dışına çıkılması mümkün değildir.

Süpertotobet Ödeme Miktarları Nedir?

Kurallar içerisine bakıldığında, en düşük ve en yüksek para çekme miktarı şeklinde bir ifadenin kullanıldığı görülmüştür. Peki bu doğrultuda süpertotobet ödeme miktarları nedir? Aşağıda belirtilecek sistemler ile çekebileceğiniz en düşük para miktarının, 100 Türk Lirası olduğunu bilmelisiniz. 100 Türk Lirası altında kazanç elde ettiğinizde, hesap bakiyenizi 100 Türk Lirası seviyesine çıkarmanız gerekecektir. 1 gün yani 24 saatlik işlem süresi içerisinde çekebileceğiniz en yüksek para miktarı, tek seferde 20.000 Türk Lirasıdır. İki sefer para çekme talimatı verebilirsiniz ancak, toplam 20.000 Türk Lirası günlük maksimum limiti aşamazsınız.

Süpertotobet Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Yazı içeriğinde sizlere, süpertotobet nasıl para çekerim? Sorusunun karşılığı, kurallar ve limitler ile birlikte anlatılmıştır. Peki bunları nasıl tatbik edeceksiniz? Süpertotobet para çekme yöntemleri nelerdir? Banka havalesi ile ödeme yapılmaktadır, EFT yöntemi ile ödeme yapılmaktadır, astropay yöntemi ile ödeme yapılmaktadır, ecopayz yöntemi ile ödeme yapılmaktadır. Bu seçeneklerden istediğinizi tercih edebilir ve para çekme talimatı verebilirsiniz.

 

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com