Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım

2015 yılından bu yana kullanıcılarına hizmet veren SuperTotoBet sitesi, güvenilir bahis sitelerinden biridir. Bununla beraber, iletişim seçenekleri, ödeme yöntemleri, güvenilirlik gibi konulara özellikle dikkat etmektedir. Site yetkilileri ile iletişim kurmak istiyorsanız sitede üç temel yöntem bulunmaktadır. İlk olarak canlı destek hattını kullanabiliyorsunuz. Canlı destek hattı sağ alt kısımda bulunmakla beraber, 7/24 hizmet vermektedir. Kullanıcı bilgilerinizi ileterek, müşteri temsilcisine ulaşabiliyorsunuz. Yanı sıra, sosyal medya hesapları da iyi bir iletişim aracıdır. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube hesaplarını bunun için kullanabilirsiniz. Son olarak destek@supertotobet.com adresini kullanabilirsiniz.

Supertotobet Güvenli midir?

Kullanıcılarının bilgi ve verilerinin korunması adına sitede çeşitli önlemler alınmıştır. İlk olarak üyelik sözleşmesinde ve gizlilik kurallarında görebileceğiniz üzere,  bilgileriniz sistemin veri sisteminde saklanmakta ve kesinlikle 3. parti kişi ya da kurumlarla paylaşılmamaktadır. Sizin izniniz dışında da bilgilerinizle herhangi bir eylem yapılmıyor. Yanı sıra bunun için Comodo Secure gibi şifreleme yöntemleri de kullanılmaktadır. Gerek üyelik işlemlerinizi, gerekse de ödemelerinizi bu şekilde sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Supertotobet Mobil

Supertotobet sitesi aynı zamanda mobil uyumlu olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir. Giriş adresini kullandıktan sonra karşınıza çıkan sayfanın sağ alt kısmında bulunan ‘mobile version’ sekmesini kullanarak mobile geçiş yapabilirsiniz. Web sitesi ile mobil site arasında herhangi bir farklılık bulunmuyor işlem açısından. Tüm oyun ve üyelik işlemlerini aynı şekilde buradan da yapabiliyorsunuz. Bununla beraber supertotobet giriş adresinin başına m. ekleyerek de direkt mobile geçebilirsiniz, bunu da belirtelim.

Supertotobet Güncel Giriş Adresi Nedir?

Siteyi güvenli bir şekilde kullanabilmek ve herhangi bir sorun yaşamamak adına en güncel giriş adresini bulmalı ve kullanmalısınız. Şu an için sitenin giriş adresi Supertotobet012.com’dur. Herhangi bir değişiklik olması durumda sitenin yetkililerine ulaşarak yeni adresi teyit edebilirsiniz. Zaten yeni sitenin üst kısmında da bir uyarı bildirimi mutlaka olur. Fakat siz yine de teyit etmek isterseniz, yukarıda da belirtmiş olduğumuz iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sitenin e- mail adresi ve sosyal medya hesapları güncel adresi doğrulamak için en ideal yöntemlerdir.

Share Button
Güncelleme: 17 Mayıs 2018 — 18:02

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com