Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Kredi Kartı Ödemeleri Nasıl Yapılır

Supertotobet sitesine para yatırma işlemleri konusunda kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, kredi kartı yöntemi olacaktır. Kredi kartı ile para yatırma işlemi güvenli bir şekilde, kredi kartı ile para yatırma işlemi komisyonsuz bir şekilde, kredi kartı ile para yatırma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bilginiz bulunmuyor ise, supertotobet kredi kartı ödemeleri nasıl yapılır? Sorusunun karşılığını arıyor iseniz, yazının devamında yapılan açıklamaları dikkatli bir şekilde okumanız tavsiye edilecektir.

Supertotobet Kredi Kartı İle Para Nasıl Yatırılır?

Önce supertotobet giriş işlemini yapmadan önce, kendi adınıza ve soyadınıza ait bir kredi kartına sahip olmanız gerekecektir. Kredi kartı kullanıma açık olmalıdır. Son kullanım tarihi dolmamış olmalıdır ve kart içerisinde en az 50 Türk Lirası bulunmalıdır. Ayrıca kredi kartınız mutlaka 3D Secure  sistemine tanımlı olmalıdır. Bu sistem ile çalışan bir para yatırma seçeneğinden bahsedildiği unutulmamalıdır. Bu şartları gerçekleştirdikten sonra, kredi kartı ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Supertotobet Kredi Kartı İle Para Yatırma

Supertotobet yeni giriş adresi supertotobet ile giriş işlemini yaparsınız, para yatırım olarak ifade edilen yazıyı, bölümü bulur ve seçim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkmış seçenekler içerisinde, visa ya da master card veya maestro card şeklinde yazıların olduğunu görürsünüz. Sizin elinizde bulunan kredi kartının cinsine göre, uygun bir seçeneği tercih edersiniz. Para yatırma talep formuna kartın numarasını ve kartın son kullanım tarihi ile birlikte, kartın güvenlik numarasını yazarsınız. En az 50 Türk Lirası, en fazla 1.000 Türk Lirası olacak şekilde para miktarını girer ve onay verirsiniz. Bankada tanımlı cep telefon numarasına güvenlik kodu gelecektir. Sayfada bulunan açılmış boş bölüme, güvenlik kodunu yazıp onay verdiğinizde, transfer tamamlanır.

Supertotobet Kredi Kartı Ödemeleri Güvenli mi?

Eğer supertotobet kredi kartı ödemeleri nasıl yapılır? Sorusunu güvenlik açısından gündeme getiriyor iseniz, farklı güvenlik programlarının kullanıldığını bilmelisiniz. Kişisel bilgilerin korunması kapsamında comodo SSL  programı kullanılmaktadır. Kart bilgilerinin, kart ile para transfer işleminin güvenliğinin sağlanması konusunda, PCI sisteminin kullanıldığı görülmektedir. Rahat ve güvenli bir şekilde, şartları sağlayan, yukarıda belirtilen şartları sağlayan kredi kartı ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

 

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com