Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Hesap Dondurma

Supertotobet Hesap Dondurma

Supertotobet sitesinde açılan hesaplar, kullanıcı inisiyatifi ile birlikte dondurma işlemine, Supertotobet hesap dondurma olarak ifade edilen işleme tabi tutulabilir. Neden yapılır? Ne gibi faydası vardır? Tüm bu soruların cevabı yazının devamında paylaşılmıştır. Ayrıca Supertotobet sitesi tarafından yani müşteri hizmetleri aracılığı ile de hesap dondurma işleminin belirli şartlar dahilinde yapılması mümkün olacaktır.

Supertotobet Sitesinde Hesabımı Dondurabilir miyim?

Hesabınız ile Supertotobet sitesini kullanmaya devam ettiğiniz esnada, herhangi bir aşamada hesabınızı yeniden kullanmaya karar verinceye kadar, dondurma işlemine tabii tutabilirsiniz. Bu konuda sizlere bir avantaj sağlamıştır. Normal şartlar altında açılmış bir hesap üzerinde, 30 ay boyunca herhangi bir işlem yapmaz iseniz, otomatik olarak üyelik sona ermektedir. Bundan kurtulmak istiyor iseniz, otomatik olarak hesabın silinmesini istemiyor iseniz, yapacağınız başvuru ile birlikte, hesap dondurma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Supertotobet Hesap Dondurma İşlemi Avantaj Sağlar mı?

Yeniden kullanmaya karar verinceye kadar, hesap dondurma işlemini yapabilirsiniz. Peki bu işlemi yapmak sizlere herhangi bir avantaj sağlayacak mı? Elbette avantaj sağlayacaktır. Yeniden kullanmaya karar verinceye kadar, vermiş olduğunuz bütün bilgiler, yeniden kullanmaya karar verinceye kadar göndermiş olduğunuz bütün belgeler sistem içerisinde tutulacaktır. Supertotobet sitesi ile ilişkiniz kesilmeyecektir. Site tarafından hesabım aktif olarak kullanılmaması nedeniyle, üyelik iptal işlemi yapılmayacaktır.

Supertotobet Sitesi Hesap Kapama Yapar mı?

Supertotobet hesap kapama anlayışına baktığınızda, site kaynaklı işlemlerde karşınıza çıkacaktır. Kurallara uygun davranmaz iseniz, kuralların dışında hareket eder iseniz, yaş sınırı konusunda problem yaratıyor iseniz, birden fazla hesap, başkasına ait finansal gereçler üzerine hareket ediyor iseniz, sitenin müşteri hizmetleri elinde bulunan yetki kapsamında gerekeni yapıp, hesap kapama işlemi gerçekleştirme hakkına sahip olacaktır. Bu yönde bir işlem yapılmadan önce, müşteri hizmetleri sizlere bildirim gönderecektir. Siz hesabınızın kapanmasını ya da Supertotobet sitesi tarafından kapatılmasını istemiyor iseniz, bu işlemi durdurma hakkına ya da bu işlemi durdurma şansına da sahip olacaksınız. Ne yapabilirsiniz? Aslında çok basit bir işlem yapacaksınız. Sadece hesap kapama gerekçelerini sizlere gönderilen iletiden göreceksiniz. Karşı görüşe ait belge ve bilgileri toparlayacaksınız. Müşteri hizmetlerine göndereceksiniz.

 

Share Button
Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 04:26

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com