Süpertotobet'e Git!

Supertotobet Hangi Bankalar İle Çalışmaktadır

Türkiye piyasasında güncellenen adresi ile hizmet vermeye devam eden supertotobet markası, finansal işlemler konusunda da Türk kullanıcılar tarafından gelen talepleri dikkate almış ve kolaylık sağlanmıştır. Marka ile ilgili bir inceleme yapıldığında, üyelerin özellik ile Türk üyelerin, özellik ile banka havalesi, EFT, kredi kartı ve cep bank seçeneğini tercih ettikleri ve bu yönde taleplerini bildirdikleri ve Supertotobet Hangi Bankalar İle Çalışmaktadır ? Sorusuna cevap aradıkları görülmektedir. Supertotobet markası tarafından bu talep dikkate alınmış ve Türkiye piyasası için havale, EFT, cep bank, kredi kartı gibi seçenekler ile işlem yapılma imkanı yaratılmıştır. Bu aşamada doğal olarak kullanıcılar hangi bankalar ile çalışıldığı şeklinde soruları da gündeme getirmeye başlamıştır. Banka havalesi yönteminin tercih edilmesi durumunda, Türkiye piyasasındaki farklı bankalar üzerinden işlem yapılması mümkündür.

Supertotobet İle Çalışan Bankalar

Supertotobet para yatırma işlemleri ve para çekme işlemleri doğrultusunda kullanabileceğiniz, farklı Türk bankaları bulunmaktadır. Havale yöntemi ya da EFT yöntemi sizler tarafından tercih edilebilir. Çalışabileceğiniz bankalar, Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, Finans Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, TEB ve Şekerbank olacak şekilde belirlenmiştir. Ayrıca resmi anlamda Banka statüsünde bulunmuyor olsa da, PTT Bank özelliğini kullanmak suretiyle de finansal işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankaların herhangi bir tanesinde hesabınız bulunuyor ise havale, farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise EFT seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Supertotobet İle Çalışan Bankalar Komisyon Alıyor mu?

Supertotobet hangi bankalar ile çalışmaktadır? Sorusunun cevabı yukarıda verilmiştir. Sizin bu bankaların üzerinde bir hesabınızın bulunması, havale işlemi yapmanız anlamına gelecektir. Bu bankaların üzerinde hesabınız bulunmaz ise, doğal olarak EFT seçeneğini tercih edeceksiniz. Çalışılan bankalar tarafından komisyon alınıyor mu? Supertotobet sitesi ile ismi verilen ya da verilmeyen bankalar arasında herhangi bir anlaşma bulunmamaktadır. Sadece supertotobet sitesi bu bankalar üzerinde kendine ait hesap açmıştır. Göndermiş olduğunuz paralardan herhangi bir komisyon alınıyor ise, bu supertotobet sitesinin değil, çalışmış olduğunuz bankanın hizmet prensibidir. Havale kesintisi, işlem ücreti, komisyon, EFT masrafı gibi bir kesintinin yansıtılması durumunda, supertotobet sitesi bir komisyon almamaktadır. Sadece bankalar tarafından yapılan işlemdir.

Share Button
Güncelleme: 8 Haziran 2018 — 04:08

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com