Süpertotobet'e Git!

Supertotobet E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim

Supertotobet sitesi ile irtibata geçebileceğiniz önemli kaynaklardan bir tanesi, aynı zamanda sizleri müşteri hizmetleri temsilcisine de ulaştıracak olan elektronik posta hizmetleri uygulamasıdır. Elektronik posta adresinin siteye bildirilmesi konusunda, ilk üyelik esnasında verilen bilgiler geçerlidir. Hesap bilgi şeklindeki bölümünde yer alan mail bölümüne girmiş olduğunuz elektronik posta adresi, site ile irtibatta kullanacağınız ve sizler tarafından oluşturulan iletişim kanalını işaret etmektedir. Bilgileri verdikten ve bir hesap oluşturduktan sonra, supertotobet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun cevabını arıyor iseniz, sizlere bu konuda sağlanan haklar bulunduğunu bilmelisiniz. Koşul ve kurallar şeklindeki bölümde yapılan açıklamalarda görüldüğü üzere, bu işlemi gerçekleştireceğiniz bölüm, müşteri hizmetleri kanalları olmaktadır.

Supertotobet E-Posta Adresi Değişimi

Kayıt esnasında vermiş olduğunuz elektronik posta adresini herhangi bir gerekçeye istinaden değiştirmek isteyebilirsiniz. Supertotobet e-posta adresi  değişimi sitenin müşteri hizmetleri birimleri ile gerçekleştirilmektedir. Site içeriğinde bulunan sıkça sorulan sorular bölümüne baktığınızda, değiştirilemeyecek bilgiler ifadesinin içerisinde, ad, soy ad, kullanıcı adı gibi bilgilerin yer aldığı açıklanmıştır. Bunun haricinde, elektronik posta adresi konusunda bir tanımlama yapılmamış olup, ihtiyaç duyanların desteksupertotobet elektronik posta adresine mail atabileceği ve adres değişikliğini gündeme getirilebileceği ifade edilmektedir.

Supertotobet E-Posta Adresi Nasıl Değişir?

Bir elektronik posta adresini kayıt esnasında supertotobet sitesine vermiş iseniz ve bu elektronik posta adresini kullanmıyor iseniz, kullanamıyor iseniz, bu posta adresine giriş yapamıyor iseniz, iletişimde aksaklık yaşanmaması için yeni bir elektronik posta adresi tanımlaması yapabilirsiniz. Supertotobet e-posta adresi nasıl değişir? Üye bilgileriniz ile ya da kullanıcı adınız ve şifreniz ile siteye giriş yapmanız, canlı destek hattı ile irtibata geçmeniz gerekecektir. Daha sonra elektronik posta adresini değiştirmek istediğinizi, müşteri hizmetlerine iletmelisiniz. Yollayacağınız mailde, mevcut elektronik posta adresini, sistemde kayıtlı elektronik posta adresinizi kullanamadığınızı ifade etmeyi unutmamalısınız.

Supertotobet Elektronik Posta Adresi Kaç Kez Değişir?

Site ile iletişim amacı ile vermiş olduğunuz elektronik posta adresinizi, herhangi bir gerekçeye istinaden değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Eğer supertotobet elektronik posta adresi kaç kez değişir? Sorusunu gündeme getiriyor iseniz, bunun karşılığında belirlenmiş bir rakam yoktur. Sadece gün içerisinde ya da 24 saatlik süre içerisinde, 1 defa şifre yenileme ve adres değiştirme gibi bir hakkınızın bulunduğunu bilmelisiniz.

Share Button
Güncelleme: 3 Şubat 2018 — 00:13

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com