Süpertotobet'e Git!

Supertotobet E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Supertotobet E-Posta Adresimi Değiştirebilir miyim?

Supertotobet sitesinde yer aldığınızda ya da almaya başladığınızda, üye olma aşamasından itibaren site yetkilileri ile iletişim kurmak için, üyelik başvuru formu üzerinde belirtilen bölüme, bir elektronik posta adresi yazmanız gerekecektir. Elektronik posta adresini yazacaksınız ve iletişimde, müşteri hizmetleri ile iletişimde kullanacaksınız. Buraya ileride değiştirme ihtiyacı duymayacağınız, kullandığınız bir elektronik posta adresi yazmalısınız. Supertotobet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Adresi değiştirme gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer zorunlu bir durum ortaya çıkmış ise, yardım almanız gerekecektir.

Supertotobet E-Posta Adresimi Nereden Değiştirebilirim?

Zorunlu bir durum ortaya çıktığı takdirde, elektronik posta adresini kişisel hesabınız üzerinden değiştirme şansına sahip olmayacaksınız. Böyle bir durum ortaya çıkmış ise, değişiklik işleminin yapılacağı yer müşteri hizmetleri olacaktır. Elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşmanız ve e-posta talep etmeniz gerekir. Canlı destek hattı aracılığı ile müşteri hizmetlerine ulaşmanız ve e-posta adresini değiştirmek istediğinizi talep etmelisiniz. Bunun dışında yapabileceğiniz bir işlem yoktur.

Supertotobet E-Posta Adresimi Kaç Kere Değiştirebilirim?

Elektronik posta adresi değişikliği, zorunlu durumlarda müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru yapmanız ile birlikte, sizlere gereken desteğin sağlandığını göreceksiniz. Gereken kolaylığın sağlandığını göreceksiniz. Ancak bu işlem için başvuru yapabileceğiniz sayı, sadece 1 olarak belirlenmiştir. Sadece 1 defa talebinizi müşteri hizmetleri değerlendirmeye alacak ve gerekli değişiklik işlemini, zorunluluk nedeni ile gerekli değişiklik işlemini yapacaktır.

Supertotobet E-Posta Adresini Kullanmaz İsem Ne Olur?

Çekinmeden supertotobet e-posta adresimi değiştirebilir miyim? Sorusunun karşılığında müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz. Gereken yardımın zorunluluk kapsamında karşınıza çıkarıldığını göreceksiniz. Elektronik posta adresinizi değiştirmez iseniz ya da elektronik posta adresinizi kullanmaz iseniz ne olur? Site tarafından gönderilen bildirimleri alamazsınız. Siteden herhangi bir yardım talebi gündeme getiremezsiniz. Şifre sıfırlama linki alamazsınız yani şifrenizi unuttuğunuzda, yeni bir şifre belirlemek için, şifre sıfırlama linki alma ihtimaliniz ortadan kalkacaktır. En önemlisi supertotobet sitesi kapatıldığında, yeni giriş adresi elektronik posta aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere bildirim gönderecektir. Tavsiye edilen uygulama, bir mecburiyet karşısında kaldığınızda, müşteri hizmetlerinden adres değişikliği talebi olacaktır.

 

Share Button
Güncelleme: 2 Ocak 2020 — 04:23

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com