Süpertotobet'e Git!

Süpertotobet Bedava Bonus

Süpertotobet Bedava Bonus

Süpertotobet ile çalışmaya karar veren ya da yeni ve ilk defa hesap açan herkes, süpertotobet bedava bonus seçeneği ile karşılaşacaktır. İstisnasız bir şekilde başvuru yapan ve üyeliği onaylanan herkes, bu promosyonu alma hakkına sahiptir. Siz de hesap açmaya karar vermeniz ile birlikte, sadece 5 dakika içerisinde bedava promosyon seçeneğini alabilirsiniz.

Süpertotobet Bedava Promosyon Nedir Ve Ne Kadar?

Site yeni üye olan, yeni hesap açan ya da ilk defa hesap açan herkese bedava promosyon vermektedir. Bu promosyonun elde edilebilmesi için, para yatırma işlemi yapılmasına gerek yoktur. Süpertotobet bedava promosyon nedir ve ne kadar? Para yatırmadan alabileceğiniz bir promosyon seçeneğidir. Yeni ve ilk defa bir hesap açacaksınız. Hesap açma işlemini tamamladıktan 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet veren canlı yardım ekibi ile bir bağlantı gerçekleştireceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisinden bu promosyonu talep edeceksiniz. Siz talep etmeden alabileceğiniz bir promosyon seçeneği değildir. Talep etmeyi unutmamalısınız. Yapacağınız başvuru ile birlikte bu promosyon sizlere 30 Türk Lirası değerinde verilmektedir.

Süpertotobet Bedava Promosyon Kazancı Nasıl Alınır?

Aldığınız promosyonu spor bahisleri bölümünde kullanıp, para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Para kazandıktan sonra kazandığımız parayı tabii ki çekme hakkına sahip olacaksınız. Süpertotobet bedava promosyon kazancı nasıl alınır? Promosyonu kullanıp, para kazanmış olabilirsiniz. Promosyonu ve promosyon ile kazandığınız parayı çekebilmeniz için, oyunlara katılım sağlamalı ve hesap bakiyenizi 2.000 Türk Lirası seviyesine yükseltmelisiniz. Hesap bakiyesi 1.000 Türk Lirası seviyesine yükseldikten sonra, 1.000 Türk Lirası yatırıp, 250 Türk Lirası yani % 25 oranında para çekme işlemini yapmanız mümkün olacaktır. Promosyonun çekim şartı budur.

süpertotobet bedava bonus

Süpertotobet Bedava Promosyonu Kaç Kere Alınır?

Süpertotobet bedava bonus seçeneği ile kullanıcıları karşılamaktadır. Yeni ve ilk defa hesap açan kullanıcıların alabileceği bir promosyon seçeneğidir. Süpertotobet bedava promosyonu kaç kere alınır? Her yeni üyenin, her yeni ve ilk defa hesap açmış şahsın canlı destek ekibi ile görüşüp, bu promosyonu bir defa alma hakkı bulunmaktadır. Yalnızca bir defa alınan bir promosyon seçeneğidir. Promosyonun canlı destek ekibinden talep edilebilmesi için, üyelik başvuru formunun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. İp adresinden daha önce bir hesap açıldığı tespit edilir ise, bu promosyonu alma hakkı ortadan kalkacaktır.

Share Button

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ⓒ 2022 Süpertotobet. Tüm hakları saklıdır. 18 yaş ve üstü için uygundur. 18 yaş altı siteye giriş yapamaz. İletişim: reklamverx@protonmail.com